Přehled bohoslužeb

Honza Skalík
Irena Marková
Bílovice nad Svitavou Modlitebna 3. neděle v měsíci 14:00 kromě prázdnin
Blansko Domov pro seniory 2. a 4.neděle v měsíci 08:00
Blansko Dřevěný kostelík neděle 09:00
Blansko Dřevěný kostelík pátek 17:30
Borač v domácnosti 2. neděle v měsíci 10:30
Boskovice Evangelický kostel 1. a 3.neděle v měsíci 07:45
Brno Husův sbor neděle 10:00
Brno - Černovice Sborový dům neděle 10:00
Brno - Královo Pole Husův sbor 2. neděle v měsíci 08:30
Brno - Královo Pole Husův sbor 4. neděle v měsíci 10:00
Brno - Maloměřice Sborový dům neděle 09:00
Brno - Maloměřice Betanie neděle 10:30
Brno - Řečkovice Sbor Páně neděle 10:00
Brno - Staré Brno Sborový dům neděle 09:30
Brno - Tuřany Husův sbor neděle 09:00
Brno - Žabovřesky Husův sbor neděle 10:00
Brno - Židenice Chrám Spasitele 1., 2. a 5.neděle v měsíci 08:30
Brno - Židenice Chrám Spasitele 3. neděle v měsíci 09:30 Songová
Brno - Židenice Chrám Spasitele 4. neděle v měsíci 17:00 Rodinná, 17:00 (zimní čas), 18:00 (letní čas)
Brťov Kaple Panny Marie neděle 11:00
Břeclav Kostel CASD 1. neděle v měsíci 13:45
Bzenec Sbor J. A. Komenského neděle 13:30 kromě 2.neděle v měsíci
Čejkovice Modlitbna Jana Křtitele 2. a 4.neděle v měsíci 10:30
Černá Hora Kaple sv. Rodiny 2. a 4.neděle v měsíci 14:00
Halenkovice Obecní úřad 2. neděle v měsíci 13:30
Havlíčkův Brod Husův sbor neděle 09:00
Havlíčkův Brod DPS Reynkova 1. pondělí v měsíci 14:30
Havlíčkův Brod DPS Na Výšině úterý 14:30
Hodonín Husův sbor neděle 09:00
Hovorany Chrám Spasitele neděle 08:30
Hrotovice Zámecká kaple neděle 08:30
Hrušovany u Brna Vila Martha neděle 11:00
Humpolec Sbor Jana Želivského 1. a 3.neděle v měsíci 10:30
Hustopeče Sbor ČCE neděle 14:00 příležitostně
Chotěboř Husova modlitebna 1. a 3.neděle v měsíci 14:00
Ježkovice Kaple Božského srdce Páně 1., 3. a 5.neděle v měsíci 15:45
Jihlava Kostel Povýšení sv. Kříže neděle 09:00
Kobeřice u Brna Husův sbor 1., 3. a 5.neděle v měsíci 10:30
Kroměříž Milíčův sbor neděle 10:00
Krumsín Obecní úřad 3. neděle v měsíci 08:30
Křtiny Sakristie poutního chrámu 4. neděle v měsíci 14:30
Kuřim Sbor Dr. Karla Farského 2., 3., 4. a 5.neděle v měsíci 09:00
Kuřim Sbor Dr. Karla Farského 1. neděle v měsíci 17:00
Kuřim Sbor Dr. Karla Farského středa 18:30
Kvasice Husův sbor neděle 08:00
Kyjov Husův sbor neděle 14:00
Laškov Zámek 1. neděle v měsíci 08:15
Ledeč nad Sázavou Husův sbor 1. a 3.neděle v měsíci 14:00
Lysice Obecní úřad 1. sobota v měsíci 15:30
Moravská Třebová Kaple Souznění 1., 2., 4. a 5.neděle v měsíci 14:00
Moravské Budějovice Kaple sv. Jana Nepomuckého 4. neděle v měsíci 14:00
Morkovice Sbor Jana Blahoslava 1., 3. a 5.neděle v měsíci 08:00
Náměšť nad Oslavou Husův sbor 4. neděle v měsíci 14:00
Napajedla modlitebna 2. neděle v měsíci 15:00
Pěnčín Kostel Cyrila a Metoděje 1. neděle v měsíci 10:00 a o svátcích
Počátky Sbor kněze Martina 2. a 4.neděle v měsíci 14:00
Prostějov Domov seniorů neděle 09:30 1x měsíčně
Prostějov Husův sbor 2., 3., 4. a 5.neděle v měsíci 10:00
Prostějov Husův sbor 1. neděle v měsíci 18:00
Račice Sbor Páně neděle 17:00
Rousínov Sbor Cyrila a Metoděje 1., 3. a 5.neděle v měsíci 17:00 od května do října v 18.30
Rudice Kaple svaté Barbory pátek 18:45 květen až září
Rudice Kaple svaté Barbory sobota 14:00 říjen až duben
Ruprechtov Obřadní síň OÚ neděle 16:00 do Velikonoc
Ruprechtov Obřadní síň OÚ neděle 18:00 od Velikonoc
Slavkov u Brna Husův sbor 1., 3. a 5.neděle v měsíci 08:30
Slavkov u Brna Penzion pro seniory 4. čtvrtek v měsíci 10:00
Střelice Husův sbor 2. a 4.neděle v měsíci 10:00
Šlapanice Sborový dům 1. a 3.neděle v měsíci 10:40
Švábenice úřad městyse 1. neděle v měsíci 18:30
Třebíč Sbor Dr. Karla Farského neděle 14:00
Třešť Sbor apoštola Pavla 1. neděle v měsíci 10:30
Uherské Hradiště Sbor ČCE 2. neděle v měsíci 08:30
Uherský Brod Kostel Mistra Jana Husa neděle 08:45
Uherský Ostroh Obecní úřad 2. neděle v měsíci 10:15
Újezd u Brna - Rychmanov Evangelický kostel 2. a 4.neděle v měsíci 14:00
Veselí nad Moravou Synagoga 4. neděle v měsíci 15:45
Veselý Žďár Modlitebna 1. sobota v měsíci 15:00
Věž kaple Domova důchodců 1. pondělí v měsíci 09:00
Vítějeves Obecní úřad 1. sobota v měsíci 16:00
Vracov Husův sbor 1., 3. a 5.neděle v měsíci 11:00
Vyškov Sbor Dr. Karla Farského 1., 3. a 5.neděle v měsíci 14:15
Zborovice Sborový dům 2. a 4.neděle v měsíci 08:00
Zlín Dům pokojného stáří Naděje 4. čtvrtek v měsíci 10:00
Zlín - Burešov Domoc seniorů 1. a 3.pátek v měsíci 09:30
Znojmo Modlitebna 3. neděle v měsíci 14:00
Žďár nad Sázavou Husův sbor neděle 09:00
Žlutava Obecní úřad pondělí 10:00 pouze v dubnu na Velikonoční pondělí